ЗНО та ДПА

1 ЛЮТОГО ‒ СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася сьогодні – 1 лютого і триватиме  до 9 березня включно.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно:

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти мають надіслати до відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти до 1 березня 2022 року включно.

ПУТІВНИК УЧАСНИКА ЗНО 

Путівник учасника ЗНО – це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, або після тестування.  У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді». Для того щоб полегшити пошук потрібної сторінки на сайті, текст у путівнику залінкований. А для поціновувачів різноманітних гаджетів є QR-коди. Тож ви легко зорієнтуєтеся в часі та інформаційному просторі. 

Важливі дати проведення #ЗНО-2022

РЕЄСТРАЦІЯ НА #ЗНО-2022

🔎Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1️⃣ лютого до 9️⃣ березня 2022 року. 


🏢Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

ПРОБНЕ #ЗНО-2022

🔎У 2022 році пробне #ЗНО відбудеться:


🗓1️⃣9️⃣ березня з української мови, української мови і літератури;


🗓2️⃣6️⃣ березня з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

УМОВИ ВСТУПУ 2022

🗓У 2022 році кожен зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця має право безоплатно пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. 


📚Обов’язкових предметів ЗНО немає, натомість особа, яка має бажання вступати до закладу вищої освіти, самостійно визначає, результати яких тестів їй потрібні для вступу на ту чи ту спеціальність. 


🔎Перелік таких предметів визначено Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році (додаток 2).📃


✅Рекомендуємо учасникам ЗНО 2022 року уважно ознайомитися з цим документом - наказ МОНУ від 13.10.2021 року №1098 "ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ УМОВ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2022 РОЦІ"